Відділ освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради м. Кривий Ріг

Районна традиційна спартакіада

24 лист. 2012
24 листопада 2012 року на спортивній базі комунального позашкільного закладу «ДЮСШ № 10» пройшла районна традиційна спартакіада серед колективів фізичної культури підприємств, установ, організацій, закладів та депутатського корпусу районної у місті ради з п’яти видів спорту (плавання, настільний теніс, шахи, шашки, волейбол), присвячена 80-річчю Дніпропетровської області, Року спорту та здоровому способу життя.

В заході прийняли участь шість команд, а саме: збірна Саксаганського виконкому, збірна закладів освіти, збірна закладів професійно-технічних навчальних закладів, збірна КП «ЖЕО № 35», збірна КП «Швидкісний трамвай» та збірна депутатського корпусу Саксаганського районної у місті ради. Спартакіада розпочалася парадом учасників змагань, які хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв голодомору 1937 року. Вітальним словом до учасників районного спортивного заходу звернулися: голова Саксаганської районної у місті ради Беззубченко Валерій Вікторович, заступник голови комітету з фізичної культури і спорту виконкому Криворізької міської ради Ступак Олександр Миколайович. Окропив святою водою всіх учасників спартакіади та побажав спортивної вдачі клірик Спасо-Преображенського собору протоієрей Андрій Будовський.

Переможцями в загальнокомандному заліку в запеклій боротьбі стала збірна команда «Освіти» набравши 296 очок, друге місце посіла збірна команда КП «ЖЕО № 35» з результатом 289 очок, третє місце здобула команда виконкому Саксаганської районної у місті ради зібравши до своєї скарбнички 278 очок, четверте місце посіла команда професійно-технічних начальних закладів, актив якої склав 277 очок, п’яте місце дісталося збірній команді депутатського корпусу районної у місті ради, які здобули 273 очки, аутсайдером змагань з результатом 214 очок стала збірна команда КП «Швидкісний трамвай».

Переможці та призери змагань, як у особистому так і у загальнокомандному заліку, були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Від офіційного спонсору районної спартакіади ТОВ «Арістей КР» всі учасники районного спортивного заходу отримали призи.